Sázení proti WTA favoritkám s malou motivací
Tuto strategii mi popsal jeden z mých přátel, asi nějak takhle:
Všiml jsem si, že v ženském tenisu je problém s motivací a to hlavně v turnajích s nižším statusem, než jsou Grand Slamy. Samozřejmě, v mužském tenise se to stává taky a to především v turnajích ATP 250 a 500, ale častěji je tento trend k vidění ve WTA. Proč se tyto problémy v ženském tenise vyskytují? Věřím, že výše postavené hráčky mají málo motivace v podobě peněz za výhry, a že ženy zároveň nejsou bojovné od přírody tolik, jako muži.
Největší zvraty bývají k vidění ve čtvrtfinále a semifinále.
Hledám hodně nízké kurzy na výhru favoritky a poté se seznámím s úspěšností této hráčky proti její aktuální soupeřce (která je outsiderem). Pokud outsiderka má proti citelně favorizované hráčce dobré výsledky, tak sázím na ní. Tak například v zápase Lucky Šafářové proti Flavii Pennetaové na WTA Rome měla Šafářová kurz na vítězství 4,33!
Proti favoritce však někdy vsázím i v případě, že vzájemná historie hráček nevypadá zase tak růžově. Někdy beru v potaz i poslední utkání, která tyto hráčky odehrají, přičemž si dávám pozor, aby outsiderka měla za sebou nějaký hodnotnější „skalp“, zatímco favoritka nějakou nečekanou prohru (nebo několik proher). Taktéž přihlížím ke skutečnosti, zdali má hráčka motivaci například kvůli hře na domácí půdě atd.
Samozřejmě outsiderka nevyhraje vždy! Jenže vzhledem k vysokým kurzům, které obvykle dostanete, se tato sázková strategie stejně vyplácí.
Co se týče výdělku, sázení na hráčky s malou motivací vám nedají zbohatnout nadsvětelnou rychlostí, ale spíše vám zajistí menší, ale stabilní příjmy.
Téměř v každém tenisovém turnaji vidím prohru favoritky s neskutečně nízkými kurzy kvůli malé motivaci. Někdy se jedná o několik proher v turnaji, někdy dokonce i o několik proher v rámci jednoho dne. To se pak člověk napakuje!
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže