Sázení na kanadské body se stává čím dál populárnějším
Představovat koncept kanadských bodů asi netřeba, jedna polovina Česka a Slovenska hokej sleduje pravidelně, ta druhá alespoň jednou ročně při mistrovství světa, se systémem hokejového bodování se tak musel setkat prakticky každý. Na rozdíl od sázení střelců stačí na zelený tiket i jediná asistence zvoleného hráče, což se ale samozřejmě projevuje na kurzové hladině, která je u sázek na body logicky nižší než u přímých gólových tipů. Rozhodně ale neplatí, že se při sázení kanadských bodů člověk musí smířit s nízkými kurzy: u elitního centra první formace samozřejmě kurz nebude zrovna zázračný, zajímavé hodnoty se ale naopak dají najít u hráčů s nižším vytížením nebo slabší produktivitou.
Úspěšné sázení na kanadské body se stejně jako všechny ostatní příležitosti neobejde bez důkladné analýzy. Začít je potřeba hned u celkového obrazu zápasu: dá se čekat gólový duel, nebo spíše vyrovnaná bitva o pár brankách? Jak to vypadá s absencemi na obou stranách? Další kus práce pak čeká při výběru konkrétních hráčů, kteří by mohli v zápase bodovat. Kvalitní sázkaři zohledňují celou řadu faktorů: očekávané změny ve formacích jednotlivých týmů, složení přesilovkových komand, dlouhodobý ice-time daného hráče nebo jeho střelecké a kreativní statistiky.
Právě různé posuny ve formacích můžou často být klíčem k value kurzům. Posun k lepším spoluhráčům nebo vyššímu ice-timu zpravidla vylepší šance na zápis do statistik, podobně je tomu u členství v přesilovkových formacích, u kterých je samozřejmě šance na gól ještě zvýšená. Dostat se k takovým informacím ještě před začátkem zápasu není úplně jednoduchý úkol, ať už jde o NHL, KHL nebo českou extraligu, to je ale právě jeden z faktorů, který odlišuje úspěšné sázkaře od těch méně úspěšných.
Pokud se alespoň zběžně pohybujete na Tipsportu a sem tam nakouknete do sekce analýz, velmi pravděpodobně máte se sázkami na kanadské body spojeno jedno konkrétní jméno: Bouchal1. Jeden z celkově nejúspěšnějších sázkařů od spuštění celého projektu analýz se totiž mimo jiné věnuje právě sázkám na kanadské body, ve kterých si nevede vůbec špatně: přes 13 tisíc sledujících a stovky inspirací na každém jeho tiketu jsou toho důkazem. V jeho analýzách často najdete rozbor právě výše zmiňovaných faktorů, od změn ve formacích až po očekávaný ice-time. Vzhledem k velkému zájmu o jeho tipy bohužel prakticky po každé analýze následují poměrně výrazné dropy kurzů.
Bouchal1 nicméně není aktivní jen v komunitě Tipsportu. Už několik měsíců má vlastní sázkový servis na verifikační platformě SportBreak, kde klientům dává přístup ke svým nejkvalitnějším tipům. Opět jde z valné většiny o sázky na kanadské body (hlavně NHL a KHL), opět s velkou úspěšností. Bouchalův servis B1 – Green Line aktuálně s výrazným náskokem vládne celkovému rankingu všech poradenství na SportBreaku a jeho klientská základna rychle roste. Je to logické: sázení na kanadské body může být velmi zajímavou cestu k dlouhodobému profitu, vyžaduje ale tolik znalostí a zkušeností, že to ani zdaleka není disciplína pro každého sázkaře. Ve chvíli, kdy je na trhu ověřená kvalita, dává smysl zaplatit si její služby a profitovat hlavně z nich.
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže
Kanadské body jsou fajn, kor když máte někdy info o sestavě z některých webů po internetu. Jinak pěkný článek. Já osobně servis B1 na sportbreaku využívám a až na nějaké dropy to je asi nejlepší servis, který jsem kdy měl. Jeho tipy dávají hlavu a patu.
Určitě doporučuji stránku https://www.dailyfaceoff.com/ kde v line combinations jsou před zápasy poskládané formace podle oficiálních zpráv, treninků atd + přesilovkové formace.