Sázení na Counter-Strike: Global Offensive (4. díl – Mirage, Inferno)
Mirage
Mirage je zasazená v malém městě, které by mělo být zasazené někde v Maroku.
Mirage byla vyvinuta Michaelem „BubkeZ“ Hullem speciálně pro Cyberathlete Professional League (CPL) v roce 2004 a původní se jmenovala de_cpl_strike. V roce 2010 ji vydal pro CS 1.6 a mapa se stala opravdovým hitem.
Po vydání CS:GO se Valve rozhodlo mapu předělat, změnit pár textur a herních aspektů a přidat ji do výběru map.
Mirage, která se stala nejoblíbenější mapou na hlavních turnajích v roce 2017, si fanoušci CS:GO přímo zamilovali. Existuje celá řada způsobů, jak tuto mapu zahrát jak za teroristy, tak za protiteroristickou jednotku. Žádné dvě hry proto nejsou úplně stejné, herní styly týmů a způsob, jakým hrají, se na této mapě projeví až neuvěřitelně.
Mirage je jednou z nejvyváženějších map v nabídce (dospěla k tomu až postupně s některými změnami ve hře). Na Majors v roce 2014 protiteroristické jednotky vyhrávaly v průměru 57,2% her, v roce 2018 už to bylo pouze 52,4% her.
Vyber si eSport a vsaď na nejlepší kurz. Nyní pro nové hráče bonus 300 Kč zdarma na sázení!
TipsportInferno
Inferno bylo původně vyvinuta Chrisem „Barney“ Autym. K představení došlo v červenci 1999 v Counter-Strike 1.1. Mapa byla v následujících letech aktualizována a pozměňována, včetně oficiální aktualizace Counter-Strike: Condition Zero a CS:S. Verze CS:S se značně lišila od původní verze i od verze Condition Zero, která se odehrávala v noci.
Valve se rozhodlo nabídnout mapu v aktivní nabídce po vydání CS:GO, přičemž zachovalo původní rozložení mapy, pouze změnilo pár vizuálních detailů. V říjnu 2016 byla mapa opět re-skinnována a přibylo do ní několik herních úprav.
Úpravy měly za cíl vytvořit více oboustrannou mapu, což se také (jak se zdá) povedlo. I když mapa v komunitě vyvolává spíše smíšené pocity, odehrálo se na ní už několik velkých soubojů, což dokazuje, že taková mapa je vážně potřeba.
Můžete se podělit s jinými čtenáři níže